Moto Guzzi Breva V1100ie
Moto Guzzi Breva V1100ie to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 87 KM / 63.4 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 89 Nm / 30 kg ft przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
2008-09
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
87 KM / 63.4 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
89 Nm / 30 kg ft przy 6000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Breva V1100ie |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 92 x80mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber-Marellielectronicinjectionwithsteppermotor |
| Układ zapłonowy | Magneti, Marelli, IAWelectronicdigitalignitionwithtwinspark |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 87 KM / 63.4 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 89 Nm / 30 kg ft przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Detachabletubularduplex, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi hydrauliczna Widelec teleskopowy, napięcie wstępne regulowane |
| Zawieszenie tylne | Swinging fork in light alloy cast with two dampers and spring regulowane for napięcie wstępne and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 180/55-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Zbiornik paliwa | 24 L |
| Prędkość maks. | 202.9 km/h |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 17/38 = 1 : 2.2352nd 20/34 = 1 : 1.7003rd 23/31 = 1 : 1.3474th 26/29 = 1 : 1.1155th 31/30 = 1 : 0.9676th 29/25 = 1 : 0.862 |
|---|---|
| Prześwit | 185 mm |
| Dry-Weight | 235 kg |
| Consumption Average | 19.7 km/lit |
| Standing¼Mile | 13.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 202.9 km/h |