Moto Guzzi California 1400 Custom
Moto Guzzi California 1400 Custom to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1380 ccm. Jednostka napędowa: Four stroke, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 96 KM /71 k, Wprzy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 89 ft/lb / 120 Nm przy 2750 obr./min. Masa: 336.5 kg.
Lata produkcji
2013-14
Pojemność
1380 ccm
Moc maksymalna
96 KM /71 k, Wprzy 6500 obr./min
Moment obrotowy
89 ft/lb / 120 Nm przy 2750 obr./min
Masa
336.5 kg
Typ silnika
Four stroke, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi California 1400 Custom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-14 |
Silnik
| Typ silnika | Four stroke, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1380 ccm |
| Średnica x skok | 104 x 81.2 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Air/ Chłodzenie olejem |
| Układ zapłonowy | Phased electronic Multipoint sequential injection |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 96 KM /71 k, Wprzy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 89 ft/lb / 120 Nm przy 2750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single-Tarcza with integrated anti-vibration buffer |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegóws with final overdrive |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel tubing, closed Rama podwójna kołyskowa with elastic kinematic engine mounting system to isolate vibrations. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Standardowe Wahacz, Ø 46 mm, with Zaciski radialne calliper mounting bracket and telescopes on the stanchions, |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with double shock absorber with regulowane napięcie wstępne sprężyny. |
| Hamulce przednie | 2x320 mm stainless steel tarcza pływającas, Brembo Zaciski radialne callipers with 4 horizontally opposed pistons |
| Hamulce tylne | Single282 mm stainless steel fixed Tarcza, Brembo pływająca calliper with 2 parallel pistons |
| Opona przednia | 130/70 R18 |
| Opona tylna | 200/60 R16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1676.4 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 736.6 mm |
| Masa | 336.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.5 L |
Pozostałe dane
| Timing System Diagram | Intake valve opens 19° BTDC (1-mm checking clearance) intake valve closes 55° ABDC exhaust valve opens 49° BBDC exhaust valve closes 12° ATDC |
|---|---|
| Fuel Supply | Magneti Marelli IAW7SM; “ride by wire” Ø 52 mm throttle body, IWP 243 Magneti Marelli injectors, double oxygen sensor, integrated management of 3 engine mappings, traction control, cruise control |
| Spark Plugs | NGK LMAR8F, 2 per cylinder |
| Układ wydechowy | Stainless steel, 2-in-2 type, three-way catalytic converter with double lambda probe |
| Akumulator | 12V - 18 Ah |
| Alternator | 12 V - 550 W |
| Gear Ratio | 1st 17/38 = 1 : 2.235 2nd 20/34 = 1 : 1.700 3rd 23/31 = 1 : 1.348 4th 26/29 = 1 : 1.115 5th 31/30 = 1 : 0.968 6th 30/24 = 1 : 0.8 |
| Primary Drive | 26/35 = 1: 1, 346) |
| Final Drive Ratio | Double cardan joint and fixed bevel gear seat, drive ratio 10/36 = 1: 3.6) |
| Front wheel | aluminiowa alloy 3.50” x 18” |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy 6.00” x 16” |
| Headstock Angle | 32° |
| Steering Angle | 38° |
| Prześwit | 165 mm |
| Reserve | 5 L |