Moto Guzzi California III
Moto Guzzi California III to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 65 KM / 47.4 k, W przy 6700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 79.4 Nm / 8.1 kgf-m przy 3200 obr./min. Masa: 250 kg.
Lata produkcji
1987-89
Moc maksymalna
65 KM / 47.4 k, W przy 6700 obr./min
Moment obrotowy
79.4 Nm / 8.1 kgf-m przy 3200 obr./min
Masa
250 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi California III |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987-89 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 30mm Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Battery coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 65 KM / 47.4 k, W przy 6700 obr./min |
| Moment obrotowy | 79.4 Nm / 8.1 kgf-m przy 3200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Twin plat dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual Koni shocks 5-way napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 275mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90 V18 |
| Opona tylna | 120/90 V18 |
Wymiary i masa
| Masa | 250 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 25 L |
| Prędkość maks. | 163.6 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 17.7 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.5 m / 39.8 m |
| Standing¼Mile | 14.2 sec / 144.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 163.6 km/h |