Moto Guzzi California Titanium
Moto Guzzi California Titanium to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 74 KM / 53.9 k, W przy 6400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 95 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 251.0 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
74 KM / 53.9 k, W przy 6400 obr./min
Moment obrotowy
95 Nm przy 5000 obr./min
Masa
251.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi California Titanium |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Magneti Marelli IAW Multipoint phased sequential fuel injection |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli IAW electronic digital ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74 KM / 53.9 k, W przy 6400 obr./min |
| Moment obrotowy | 95 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Pojedyncza tarcza, dry, with mechanical control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Detachable tubular duplex Rama kołyskowa in special high-strengh steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Marzocchi hydrauliczna Widelec teleskopowy, regulowane separately |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with 2 hydrauliczna shock absorbers with napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/90-18 |
| Opona tylna | 140/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 750 mm |
| Masa | 251.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 198.8 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 17.1 km/lit |
|---|---|
| Standing¼Mile | 13.1 sec |
| Prędkość maksymalna | 198.8 km/h |