Moto Guzzi Griso 1200 8V S.E. Black Devil
Moto Guzzi Griso 1200 8V S.E. Black Devil to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1151 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 108.3 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 108 Nm przy 6400 obr./min. Masa: 222 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
1151 ccm
Moc maksymalna
108.3 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
108 Nm przy 6400 obr./min
Masa
222 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Griso 1200 8V S.E. Black Devil |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1151 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 81.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Multipoint sequential electronic injection, Magneti Marelli IAW 5A phased, alfa-n system; 2 x Ø50 mm throttle bodies with Weber IWP 189 injectors, Lambda probe. |
| Układ zapłonowy | Inductive Tarczaharge, digitally controlled, electronic dwubelkowak ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 108.3 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 108 Nm przy 6400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate with integrated flexible couplings |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | High tensile steel tubular twin Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD Ø 43 mm w pełni regulowane forks (spring napięcie wstępne and hydrauliczna for tłumienie odbicia and tłumienie kompresji) with mounting for Zaciski radialne calipers. |
| Zawieszenie tylne | Progressive single Wahacz, w pełni regulowane Amortyzator centralny with separate gas reservoir napięcie wstępne sprężyny and hydrauliczna for tłumienie odbicia and tłumienie kompresji. |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1554 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 222 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.7 L / 4.5 gal |
| Prędkość maks. | 210 km/h |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel two-into-one 3-way catalysed with Lambda probe. |
|---|---|
| Spark Plugs | NGK PMR8B (Long Life) |
| Gear Ratio | 1st17/38 = 1 : 2.2352nd20/34 = 1 : 1.7003rd23/31 = 1 : 1.3484th26/29 = 1 : 1.1155th31/30 = 1 : 0.9686th29/25 = 1 : 0.862 |
| Wheels | Tubeless spoke wheels with aluminiowa Ber rim and Alpina spokes. |
| Front wheel | 3.50” x 17” |
| Rear whee | l 5.50” x 17” |
| Steering angle | 34° |
| Prześwit | 185 mm |
| Consumption Average | 6, 1 L/100 km |
| Standing 0 - 100km | 3.5 sec |
| Standing 0 - 140km | 6.1 sec |
| Standing 0 - 200km | 14, 2 sec |
| Acceleration60-140 km/h | 8, 3 sec |
| Acceleration60-100 | 3, 9 sec |
| 100-140 km/h | 4.4 sec |
| 140-180 km/h | 5, 3 sec |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h |