Moto Guzzi L
Moto Guzzi L to motocykl drogowy o pojemności skokowej 844 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV pushrod, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 80 KM / 59.7 k, W przy 7300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 79 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 232 kg.
Lata produkcji
1976
Pojemność
844 ccm
Moc maksymalna
80 KM / 59.7 k, W przy 7300 obr./min
Moment obrotowy
79 Nm przy 6000 obr./min
Masa
232 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV pushrod, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi L |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV pushrod, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 844 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 36mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery with double contact breakers and coils |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 80 KM / 59.7 k, W przy 7300 obr./min |
| Moment obrotowy | 79 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Duplex Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, 5-WAY regulowane coil springs napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 242mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.5H-18 |
| Opona tylna | 4.10V-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 232 kg |
| Zbiornik paliwa | 22.5 L |
| Prędkość maks. | 200 km/h / 126 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 184 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 39.6 mpg |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h / 126 mph |
| Road Test | Cycle 1977 |