Moto Guzzi Nevada 350
Moto Guzzi Nevada 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 346 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 8200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 30 Nm / 3.1 kgf-m przy 6200 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
1990-93
Pojemność
346 ccm
Moc maksymalna
30 KM przy 8200 obr./min
Moment obrotowy
30 Nm / 3.1 kgf-m przy 6200 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Nevada 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990-93 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 346 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.6 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto PHBH 28 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny , Motoplat double pick-up |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 8200 obr./min |
| Moment obrotowy | 30 Nm / 3.1 kgf-m przy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry single plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Moto Guzzi hydropneumatic Widelec teleskopowy with pressure equalizer |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork, light alloy die-casting, with Bitubo regulowane shock-absorber |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90 H18 |
| Opona tylna | 130/90 H16 |
Wymiary i masa
| Masa | 175 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 145.8 km/h |
Pozostałe dane
| Wheels | Spokes with light a |
|---|---|
| Standing¼Mile | 16.2 sec / 123.2 km/h |
| Prędkość maksymalna | 145.8 km/h |