Moto Guzzi Norge 850
Moto Guzzi Norge 850 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 877 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 75 KM / 54.8 k, W przy 7600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 70 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 242 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
877 ccm
Moc maksymalna
75 KM / 54.8 k, W przy 7600 obr./min
Moment obrotowy
70 Nm przy 7000 obr./min
Masa
242 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Norge 850 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, light alloy push-rod, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 877 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Magneti Marelli IAW alfa-n system Multipoint phased sequential fuel; 2 throttle bodies of 40 mm with injectors Weber IW 031, Lambda sensor |
| Układ zapłonowy | Inductive Tarczaharge, digitally controlled, electronic dwubelkowak ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM / 54.8 k, W przy 7600 obr./min |
| Moment obrotowy | 70 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate with integrated flexible couplings |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa, in high tensile strength Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Widelec teleskopowy hydrauliczna fork, napięcie wstępne regulowane |
| Zawieszenie tylne | Single arm suspension progressive linkage, rear shock absorber regulowane in tłumienie odbicia ad pre-load |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1495 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 242 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel, 2 in 1, with three ways catalyser and Lambda probe oxygen sensor |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 17/38 = 1 : 2.2352nd 20/34 = 1 : 1.7003rd 23/31 = 1 : 1.3484th 26/29 = 1 : 1.1155th 31/30 = 1 : 0.9686th 29/25 = 1 : 0.862 |
| Prześwit | 185 mm |