Moto Guzzi NTX
Moto Guzzi NTX to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35 k, W przy 7400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 46 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
1990-
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35 k, W przy 7400 obr./min
Moment obrotowy
46 Nm przy 6000 obr./min
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi NTX |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 9.8;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 30mm Dell'Orto PHF Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35 k, W przy 7400 obr./min |
| Moment obrotowy | 46 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 3.00 -21 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 170 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 32 L |
| Prędkość maks. | 164.7 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 44.9 KM / 32.8 k, W przy 7300 obr./min |
|---|---|
| Consumption average | 15.0 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 15.8 m / 44.9 m |
| Standing¼Mile | 14.2 sec / 145.1 km/h |
| Prędkość maksymalna | 164.7 km/h |