Moto Guzzi Stelvio 1200
Moto Guzzi Stelvio 1200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1151 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 102 KM / 75 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 110 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 251 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
1151 ccm
Moc maksymalna
102 KM / 75 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
110 Nm przy 5500 obr./min
Masa
251 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Stelvio 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1151 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 81.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber-Marelli Elektroniczny wtrysk paliwa with stepper motor control |
| Układ zapłonowy | Inductive Tarczaharge, digitally controlled, electronic dwubelkowak ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM / 75 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 110 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | single-Tarcza with integrated anti-vibration buffer |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Tubular twin Rama kołyskowa, high tensile steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Completely regulowane upside-down fork spring napięcie wstępne and hydrauliczna tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping with mounting bracket for Zaciski radialne brake calliper, |
| Zawieszenie tylne | Single-sided swing-arm with progressive linkage and Amortyzator centralny with regulowane hydrauliczna tłumienie odbicia and dial for setting napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston caliper, ABS |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 110/80 ZR19 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1535 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 - 840 mm / 32 – 33 in regulowane |
| Masa | 251 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L / 4.7 gal |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12V - 18 Ah |
|---|---|
| Alternator | 12 V - 550 W |
| Układ wydechowy | Stainless steel, 2-in-1 type, three-way catalytic converter with lambda probe |
| Gear Ratio | 1st 17/38 = 1 : 2.2352nd 20/34 = 1 : 1.7003rd 23/31 = 1 : 1.3484th 26/29 = 1 : 1.1155th 31/30 = 1 : 0.9686th 29/25 = 1 : 0.862 |
| Wheels | Light alloy (tubeless, spoked) |
| Front wheel rim | 2.50” x 19” |
| Rear wheel rim | 4.25” x 17” |
| Minimum ground clearance | 210 mm |
| Prześwit | 210 mm / |
| Reserve | 3.3 L / 0.87 gal |