Moto Guzzi Stelvio
Moto Guzzi Stelvio to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1042 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, timing with finger followers, longitudinal crank, 4 zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 104.3 Nm przy 6750 obr./min. Masa: 246 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
1042 ccm
Moment obrotowy
104.3 Nm przy 6750 obr./min
Masa
246 kg
Typ silnika
Czterosuw, transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, timing with finger followers, longitudinal crank, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi Stelvio |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, timing with finger followers, longitudinal crank, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1042 ccm |
| Średnica x skok | 96 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 12.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection, 52 mm double throttle body, elektroniczny gaz |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 104.3 Nm przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydraulicznaally actuated wet Wielotarczowe w/ assist and slipper functions |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Quickshifter Opcjonalne |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy: Drive ratio: 12/38 (3.166) |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Sachs 46mm widelec odwrócony USD, Spring-napięcie wstępne and tłumienie odbicia-damping regulowane |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa single-sided shock absorber left side, regulowane in napięcie wstępne sprężyny with knob and tłumienie odbicia hydraulicznas |
| Hamulce przednie | 2x 320 mm tarcza pływającas, Zaciski radialnely mounted Brembo 4-piston calipers and steel-braided brake lines |
| Hamulce tylne | Single 280 mm Tarcza, 2-piston Brembo caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 – R19 |
| Opona tylna | 170/60 – R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 246 kg |
| Zbiornik paliwa | 20.8 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO5 |
|---|---|
| Engine Management | 3 engine mappings (MGCM), 2 levels of engine brake control (MGFM), 4 levels of traction control (MGTC), cruise control, 4 Riding Modes (Tour, Rain, Road, Sport), quick shift |
| MaxPower | 115 KM / 84.5 k, W przy 8700 obr./min |
| Primary Drive | Straight cut gears and integrated flexible coupling, gear ratio: 31/48 (1.548) |
| Wheels | Spoked |
| Front Rim | 3.00 x 19 |
| Rear Rim | 4.50 x 17 |