Moto Guzzi V10 Centauro
Moto Guzzi V10 Centauro to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 95 KM / 69.3 k, W przy 8200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 98 Nm przy 5800 obr./min. Masa: 224 kg.
Lata produkcji
1998-00
Moc maksymalna
95 KM / 69.3 k, W przy 8200 obr./min
Moment obrotowy
98 Nm przy 5800 obr./min
Masa
224 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V10 Centauro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 90 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM / 69.3 k, W przy 8200 obr./min |
| Moment obrotowy | 98 Nm przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | White Power widelec odwrócony USDs |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Chrome Moly braced Wahacz with regulowane White Power Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 160/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 224 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |