Moto Guzzi V1000IConvert
Moto Guzzi V1000IConvert to motocykl drogowy o pojemności skokowej 949 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 67 KM / 49 k, W przy 6700 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 64.6 Nm przy 5750 obr./min. Masa: 239 kg.
Lata produkcji
1975
Pojemność
949 ccm
Moc maksymalna
67 KM / 49 k, W przy 6700 obr./min
Moment obrotowy
64.6 Nm przy 5750 obr./min
Masa
239 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V1000IConvert |
|---|---|
| Rok produkcji | 1975 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 949 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 36mm Dell'Orto VHB Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery & coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 67 KM / 49 k, W przy 6700 obr./min |
| Moment obrotowy | 64.6 Nm przy 5750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 2 Speed Automatyczna |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Duplex Rama kołyskowa, disassemblable |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging fork |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 242mm Tarcza |
| Opona przednia | 4.10-18 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 239 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 24 L |
| Prędkość maks. | 109 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 36 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 15.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 109 mph |