Moto Guzzi V11EV
Moto Guzzi V11EV to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1064 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 91 KM / 66.3 k, W przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 94 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 219 kg.
Lata produkcji
1998-00
Pojemność
1064 ccm
Moc maksymalna
91 KM / 66.3 k, W przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
94 Nm przy 6000 obr./min
Masa
219 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V11EV |
|---|---|
| Rok produkcji | 1998-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1064 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Magneti Marelli IAW Multipoint phased sequential Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli IAW electronic digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 91 KM / 66.3 k, W przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 94 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi upside-down forks, regulowane tłumienie kompresji |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Cantilever Wahacz, Sachs Boge mono shock, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 282mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1471 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 219 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
| Prędkość maks. | 216.2 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 18.3 km/lit |
|---|---|
| Standing¼Mile | 12.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 216.2 km/h |