Moto Guzzi V35 Florida
Moto Guzzi V35 Florida to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.3 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 181 kg.
Lata produkcji
1987
Moc maksymalna
35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min
Moment obrotowy
27.3 Nm przy 6500 obr./min
Masa
181 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V35 Florida |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 74 x 40, 6 mm. |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto PHBH 28 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.3 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama kołyskowa, disassemblable |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm with hydrauliczna dampers |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 235mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 181 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
| Prędkość maks. | 148.3 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 30 KM / 22.3 k, W przy 7800 obr./min |
|---|---|
| Consumption average | 17.9 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.7 m / 40.0 m |
| Standing¼Mile | 16.1 sec / 126.1 km/h |
| Prędkość maksymalna | 148.3 km/h |