Moto Guzzi V35 II
Moto Guzzi V35 II to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 27.3 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 182 kg.
Lata produkcji
1981-84
Moc maksymalna
35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min
Moment obrotowy
27.3 Nm przy 6500 obr./min
Masa
182 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V35 II |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-84 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 66 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto PHBH 28Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min |
| Moment obrotowy | 27.3 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm with hydrauliczna dampers |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single235mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-18 |
| Opona tylna | 100/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 182 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16.5 L |
| Prędkość maks. | 158.3 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 30 KM / 22.3 k, W przy 7800 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 18.9 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.3 m / 41.0 m |
| Standing¼Mile | 15.7 sec / 130.0 km/h |
| Prędkość maksymalna | 158.3 km/h |