Moto Guzzi V35TT
Moto Guzzi V35TT to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 30 KM / 22.3 k, W przy 7800 obr./min. Masa: 160 kg.
Lata produkcji
1984
Moc maksymalna
35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min
Moment obrotowy
30 KM / 22.3 k, W przy 7800 obr./min
Masa
160 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V35TT |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 74 x 40, 6 mm. |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto VHB 26 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM / 26 k, W przy 8100 obr./min |
| Moment obrotowy | 30 KM / 22.3 k, W przy 7800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry with Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Light alloy swinging arm with oil/air dampers |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 - 21 |
| Opona tylna | 4.00 - 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 160 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
Pozostałe dane
| Related links | Moto Guzzi Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) Off Roaders - Improbable Italian Enduros |
|---|