Moto Guzzi V50 III
Moto Guzzi V50 III to motocykl drogowy o pojemności skokowej 490 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35.7 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 158 kg.
Lata produkcji
1981
Pojemność
490 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35.7 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
NA
Masa
158 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V50 III |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 490 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 57 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 24mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery powered inductive |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35.7 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry single plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Duplex spine type |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna gas forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with hydrauliczna gas shock absorbers |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 235mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.60-18 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 158 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |