Moto Guzzi V50 Monza II
Moto Guzzi V50 Monza II to motocykl drogowy o pojemności skokowej 490 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 160 kg.
Lata produkcji
1983-84
Pojemność
490 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
160 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V50 Monza II |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-84 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 490 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 57 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 28mm Dell'Orto PHBH Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery powered inductive |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry single plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna gas forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with hydrauliczna gas shock absorbers |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 235mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 3.50-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 160 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 107 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 43.7 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 14.3 sec / 91.3 mpg |
| Prędkość maksymalna | 107 mph |