Moto Guzzi V50C
Moto Guzzi V50C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 490 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35.7 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
1982-86
Pojemność
490 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35.7 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
NA
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V50C |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 490 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 57 mm |
| Stopień sprężania | 10.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 28mm Dell'Orto PHBH Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery powered inductive |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35.7 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Duplex spine type |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna gas forks |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 235mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90 H18 |
| Opona tylna | 130/90 H16 |
Wymiary i masa
| Masa | 165 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |