Moto Guzzi V65GT
Moto Guzzi V65GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 643 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 52 KM / 37.9 k, W przy 7050 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54.4 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
643 ccm
Moc maksymalna
52 KM / 37.9 k, W przy 7050 obr./min
Moment obrotowy
54.4 Nm przy 6000 obr./min
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V65GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 643 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto PHBH30 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52 KM / 37.9 k, W przy 7050 obr./min |
| Moment obrotowy | 54.4 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry single plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna gas forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm fork with hydrauliczna gas shock absorbers |
| Hamulce przednie | 2x 260mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 235mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 110/90-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 170 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |