Moto Guzzi V65TT
Moto Guzzi V65TT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 643 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 60 KM / 43.7 k, W przy 7800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54.4 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
643 ccm
Moc maksymalna
60 KM / 43.7 k, W przy 7800 obr./min
Moment obrotowy
54.4 Nm przy 6000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V65TT |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 643 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto PHBH30 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 60 KM / 43.7 k, W przy 7800 obr./min |
| Moment obrotowy | 54.4 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry single plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama kołyskowa, disassemblable |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Marzocchi shock 5-way napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.00- 21 |
| Opona tylna | 4.00 --18 |
Wymiary i masa
| Masa | 165 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 106 mp/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 50.6 KM przy 7500 obr./min |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 106 mp/h |
| Related links | Moto Guzzi Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) Off Roaders - Improbable Italian Enduros |