Moto Guzzi V7 II Special
Moto Guzzi V7 II Special to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valves with light alloy pushrods and rockers. Moc maksymalna wynosi 48 KM przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 189 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
48 KM przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
58 Nm przy 5000 obr./min
Masa
189 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valves with light alloy pushrods and rockers
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V7 II Special |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valves with light alloy pushrods and rockers |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber- Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli electronic digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 58 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Pojedyncza tarcza, dry, with cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Detachabletubularduplex, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Ø 40 mm Widelec teleskopowy front forks |
| Zawieszenie tylne | Die cast light alloy swing arm with 2 shock absorbers with regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/70-18 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 790 mm |
| Masa | 189 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 3 way catalytic converter with twin oxygen sensor |
|---|---|
| Akumulator | 12 V - 330 Watt Voltage 12 V - 14 Amph |
| Head Lamp | 12 V - 55/60 W |
| Wheels | Cast aluminiowa alloy multi-spoke black anodized rims |
| Front wheel | 18", 100/90 |
| Rear wheel | 17", 130/80 |
| Steering Rake | 27°50' |
| Steering Angle | 32° |
| Prześwit | 182 mm |
| Reserve | 3.7 L |