Moto Guzzi V7 III Special
Moto Guzzi V7 III Special to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valves with light alloy pushrods and rockers. Moc maksymalna wynosi 52 KM przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm przy 4900 obr./min. Masa: 193 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
52 KM przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm przy 4900 obr./min
Masa
193 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valves with light alloy pushrods and rockers
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V7 III Special |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 valves with light alloy pushrods and rockers |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber- Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli electronic digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 52 KM przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm przy 4900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Pojedyncza tarcza, dry, with cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa tubular frame. ALS steel. Detachable elements 1463 mm (57.6 inches) |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Ø 40 mm Widelec teleskopowy front forks |
| Zawieszenie tylne | Die-cast alloy swing arm with 2 shocks with regulowane napięcie wstępne sprężyny (Öhlins w pełni regulowane for Racer) |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 18″ |
| Opona tylna | 17″ |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1463 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 3-way catalytic converter with double lambda probe |
|---|---|
| Akumulator | 12 V - 330 Watt Voltage 12 V - 14 Amph |
| Head Lamp | 12 V - 55/60 W |
| Front wheel | 18″ in lightweight alloy (Stone), spoked (Special/Racer/Anniversario)100/90 (110/80 R18 as alternative) |
| Rear wheel | 17″ in lightweight alloy (Stone), spoked (Special/Racer/Anniversario)130/80 |
| Prześwit | 150 mm |
| Reserve | 3.7 L |