Moto Guzzi V7 Stone
Moto Guzzi V7 Stone to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 51 KM przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 58 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
744 ccm
Moc maksymalna
51 KM przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
58 Nm przy 5000 obr./min
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V7 Stone |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber- Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Magneti Marelli electronic digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 51 KM przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 58 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Pojedyncza tarcza, dry, with cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy, ratio 4.825 |
Podwozie
| Rama | Detachabletubularduplex, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Ø 40 mm Widelec teleskopowy front forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm in light cast alloy with two dampers and regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/70-18 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1449 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 198 kg |
| Zbiornik paliwa | 22 L / 5.8 gal |
Pozostałe dane
| Akumulator | 12 V - 330 Watt Voltage 12 V - 14 Amp/h |
|---|---|
| Head Lamp | 12 V - 55/60 W |
| Exhaust system | 3 way catalytic converter with twin oxygen sensor |
| Gear Ratios | 1st 11/26 = 1 : 2.3636 2nd 14/23 = 1 : 1.6429 3rd 18/23 = 1 : 1.2778 4th 18/19 = 1 : 1.0556 5t 25/22 = 1 : 0.9 |
| Wheels | Cast aluminiowa alloy multi-spoke black anodized rims |
| Front wheel | 18", 100/90 |
| Rear wheel | 17", 130/80 |
| Steering Rake | 27°50' |
| Steering Angle | 32° |
| Prześwit | 182 mm |
| Reserve | 3.7 L |