Moto Guzzi V7 Stone Ten
Moto Guzzi V7 Stone Ten to motocykl drogowy o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zaworów na cylinder with light alloy pushrods and rockers. Maksymalny moment obrotowy: 75 Nm przy 4900 obr./min. Masa: 218 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
853 ccm
Moment obrotowy
75 Nm przy 4900 obr./min
Masa
218 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zaworów na cylinder with light alloy pushrods and rockers
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V7 Stone Ten |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zaworów na cylinder with light alloy pushrods and rockers |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Weber Marelli electronic injection |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 75 Nm przy 4900 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Widelec teleskopowys, nieregulowane |
| Zawieszenie tylne | Wahacz Twin-sided with two spring napięcie wstępne regulowane KYB shock absorbers |
| Hamulce przednie | Single 320mm tarcza pływająca, Brembo caliper with 4 differentiated and opposed pistons |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza, pływająca 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 218 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5 |
|---|---|
| Układ wydechowy | Arrow |
| MaxPower | 66.5 KM / 49.6 k, W przy 6900 obr./min |
| MaxPower A2 License | 47 KM / 35 k, W przy 6800 obr./min |
| Wheels | Lightweight alloy |
| Prześwit | 150 mm |