Moto Guzzi V75
Moto Guzzi V75 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 744 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zaworów na cylinder.. Maksymalny moment obrotowy: 61.6 Nm przy 5600 obr./min. Masa: 191 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
744 ccm
Moment obrotowy
61.6 Nm przy 5600 obr./min
Masa
191 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V75 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 744 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 30mm PHBH Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny motoplat double pick-up |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 61.6 Nm przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate, dry type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel tubular duplex Rama kołyskowa, disassemblable |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy air assisted forks |
| Zawieszenie tylne | Marzocchi 5-way napięcie wstępne adjustment, |
| Hamulce przednie | 2x 270mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 235mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/90 B16 |
| Opona tylna | 120/80 H18 |
Wymiary i masa
| Masa | 191 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
| Prędkość maks. | 188.7 km/h |
Pozostałe dane
| Max Pawer | 58 KM / 43k, W przy 7300 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 13.4 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.9 m / 41.7 m |
| Standing¼Mile | 12.9 sec / 1 63.0 km/h |
| Prędkość maksymalna | 188.7 km/h |