Moto Guzzi V85 TT
Moto Guzzi V85 TT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Transversal 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2-zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 80 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 229 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
853 ccm
Moment obrotowy
80 Nm przy 5000 obr./min
Masa
229 kg
Typ silnika
Czterosuw, Transversal 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2-zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V85 TT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Transversal 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2-zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection; Ø 52 mm single throttle body, elektroniczny gaz |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 80 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy, double universal joint and double bevel gear units, 8:33 ratio |
Podwozie
| Rama | High strength steel tubular frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm hydrauliczna Widelec teleskopowy USD fork, with regulowane napięcie wstępne sprężyny and hydrauliczna tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | Double-sided Wahacz in box-type aluminiowa with a single shock on the right side, with regulowane napięcie wstępne sprężyny and hydrauliczna tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x stainless steel tarcza pływającas, Brembo Zaciski radialnene calipers with 4 opposed pistons |
| Hamulce tylne | Single 260 mm stainless steel Tarcza, pływająca caliper with 2 pistons |
| Opona przednia | 110/80 – R19 With air chamber |
| Opona tylna | 150/70 – R17 With air chamber |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 830 mm |
|---|---|
| Masa | 229 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 4 |
|---|---|
| Akumulator | 12V – 12 Ah |
| A/C generator | 430 W System voltage 12 V |
| MaxPower | 80 KM / 59 k, W przy 7750 obr./min |
| Gear Ratios | 1st 16/39 = 1: 2.437 2nd 18/32 = 1: 1.778 3rd 21/28 = 1: 1.333 4th 24/26 = 1: 1.083 5th 25/24 = 1: 0.960 6th 27/24 = 1: 0.889 |
| Wheels | Spoked |
| Front Wheel | 2.50 x 19 |
| Rear Wheel | 4.25 x 17 |