Moto Guzzi V85 TT
Moto Guzzi V85 TT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2-zaworów na cylinder, titanium intake. Maksymalny moment obrotowy: 83 Nm przy 5100 obr./min. Masa: 230 kg.
Lata produkcji
2024
Pojemność
853 ccm
Moment obrotowy
83 Nm przy 5100 obr./min
Masa
230 kg
Typ silnika
Czterosuw, Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2-zaworów na cylinder, titanium intake
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V85 TT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2024 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), 2-zaworów na cylinder, titanium intake |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection; Ø 52 mm single throttle body, elektroniczny gaz |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 83 Nm przy 5100 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy, double universal joint and double bevel gear units |
Podwozie
| Rama | High strength steel tubular frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm hydrauliczna Widelec teleskopowy USD fork, with regulowane napięcie wstępne sprężyny and hydrauliczna tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | Double-sided Wahacz in box-type aluminiowa with a single shock on the right side, with regulowane spring (controlled via a knob on the V85 TT and V85 TT Travel) napięcie wstępne and hydrauliczna tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | 2x 320mm stainless steel tarcza pływającas, Brembo Zaciski radialnene calipers with 4 opposed pistons |
| Hamulce tylne | Single 260 mm stainless steel Tarcza, pływająca caliper with 2 pistons |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/80 – R19 |
| Opona tylna | 150/70 – R17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 830 mm |
|---|---|
| Masa | 230 kg |
| Zbiornik paliwa | 23 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | EURO 5+ |
|---|---|
| MaxPower | 80 KM / 58.8 k, W przy 7750 obr./min |
| Gear Ratios | 1st 16/39 = 1: 2.437 2nd 18/32 = 1: 1.778 3rd 21/28 = 1: 1.333 4th 24/26 = 1: 1.083 5th 25/24 = 1: 0.960 6th 27/24 = 1: 0.889 |
| Wheels | Cross Spoked |
| Front Wheel | 2.50 x 19 |
| Rear Wheel | 4.25 x 17 |