Moto Guzzi V850GT
Moto Guzzi V850GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 844 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 84 KM / 62.6 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54.2 ft-lb / 7.5 kgf-m przy 5800 obr./min. Masa: 211 kg.
Lata produkcji
1972-
Pojemność
844 ccm
Moc maksymalna
84 KM / 62.6 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
54.2 ft-lb / 7.5 kgf-m przy 5800 obr./min
Masa
211 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V850GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), longitudinally mounted, OHV, 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 844 ccm |
| Średnica x skok | 83 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 36mm Dell'Orto VHB |
| Układ zapłonowy | Battery with double contact breaker with Automatyczna advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 84 KM / 62.6 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 54.2 ft-lb / 7.5 kgf-m przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 4.00-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 211 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 25 L |