Moto Guzzi V9 Bobber
Moto Guzzi V9 Bobber to motocykl cruiser o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, 2-zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 73 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 210 kg.
Lata produkcji
2021
Pojemność
853 ccm
Moment obrotowy
73 Nm przy 5000 obr./min
Masa
210 kg
Typ silnika
Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, 2-zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V9 Bobber |
|---|---|
| Rok produkcji | 2021 |
Silnik
| Typ silnika | Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, 2-zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Marelli MIU single-body electronic injection, integrated management of traction control on 2 levels |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 73 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | 170 mm Pojedyncza tarcza with integrated flexible couplings |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegóws (with overdrive top gear) |
| Napęd końcowy | Double universal joint and double bevel gear units (8/33 ratio = 1: 4.125) |
Podwozie
| Rama | ALS steel twin tube Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Standardowe fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with double shock absorber with regulowane napięcie wstępne sprężyny. |
| Hamulce przednie | Single 320 mm stainless steel tarcza pływająca, Brembo opposed four-piston callipers |
| Hamulce tylne | Single 260 mm stainless steel tarcza pływająca, Brembo opposed two-piston callipers |
| Opona przednia | 130/90 - 16 |
| Opona tylna | 150/80 B 16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 210 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel, 2-in-2 type, three-way catalytic converter with double lambda probe |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 |
| MaxPower | 65 KM / 47.8 k, W przy 6800 obr./min |
| Gear Ratios | 1st 16/39 = 1: 2.4372nd 18/32 = 1: 1.7773rd 21/28 = 1: 1.3334th 24/26 = 1: 1.0835th 25/24 = 1: 0.966th 28/24 = 1: 0.857 |
| Primary Drive | Helical teeth, ratio 21/25 = 1: 1.190 |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Front Rim | 3.50 x 16 |
| Rear Rim | 4.00 x 16 |
| Steering Head Angle | 38° |