Moto Guzzi V9 Roamer
Moto Guzzi V9 Roamer to motocykl drogowy o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, 2-zaworów na cylinder. Maksymalny moment obrotowy: 62 Nm przy 3000 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
2016-18
Pojemność
853 ccm
Moment obrotowy
62 Nm przy 3000 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, 2-zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Guzzi V9 Roamer |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016-18 |
Silnik
| Typ silnika | Transversal 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, 2-zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | Marelli MIU single-body electronic injection, integrated management of traction control on 2 levels |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 62 Nm przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | 170 mm Pojedyncza tarcza with integrated flexible couplings |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy, double universal joint and double bevel gear units, 8:33 ratio |
Podwozie
| Rama | ALS steel twin tube Rama kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Standardowe fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with double shock absorber with regulowane napięcie wstępne sprężyny. |
| Hamulce przednie | Single 320mm stainless steel tarcza pływająca, Brembo opposed four-piston callipers |
| Hamulce tylne | Single 260mm stainless steel tarcza pływająca, Brembo opposed two-piston callipers |
| Opona przednia | 100/90 R 19 |
| Opona tylna | 150/80 R 16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm |
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel, 2-in-2 type, three-way catalytic converter with double lambda probe, Euro 4 compliant |
|---|---|
| Akumulator | 12V, 18Ah |
| MaxPower | 55 KM przy 6250 obr./min |
| Gear Ratios | 1st 16:39 (2.437) / 2nd 18:32 (1.778) / 3rd 21:28 (1.333) / 4th 24:26 (1.083) / 5th 25:24 (0.960) 6 th 28:24 (0.857) |
| Primary Drive | Helical teeth, 21:25 ratio |
| Front Wheel | aluminiowa alloy, 2.50 x 19 |
| Rear Wheel | aluminiowa alloy, 4.00 x 16 |
| Reserve | 4 L |