Moto Morini 125T
Moto Morini 125T to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 13.5 h / 9.5 k, W przy 10000 obr./min. Masa: 115 kg.
Lata produkcji
1980
Moc maksymalna
13.5 h / 9.5 k, W przy 10000 obr./min
Masa
115 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 125T |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 59 x 45 mm |
| Stopień sprężania | 11.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dell'Orto VHB 24BS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 13.5 h / 9.5 k, W przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm dual regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 136mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-18 |
| Opona tylna | 3.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 115 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Model | Moto Morini 125T |
|---|