Moto Morini 3½ Sport
Moto Morini 3½ Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 344 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 39 KM / 28.5 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 33.6 Nm przy 6300 obr./min. Masa: 160.0 kg.
Lata produkcji
1976-77
Pojemność
344 ccm
Moc maksymalna
39 KM / 28.5 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
33.6 Nm przy 6300 obr./min
Masa
160.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 3½ Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976-77 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHV, 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 344 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 57 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 25mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 39 KM / 28.5 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 33.6 Nm przy 6300 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | steel twin loop |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 32mm Telehydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm dual regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Single 254mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25-18 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 160.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 97 mph |
Pozostałe dane
| Model | Moto Morini 3½Sport |
|---|---|
| Consumption Average | 51 mpg |
| Prędkość maksymalna | 97 mph |