Moto Morini 350 Coguaro
Moto Morini 350 Coguaro to motocykl drogowy o pojemności skokowej 344 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 35 KM / 25 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25.7 Nm przy 7000 obr./min.
Lata produkcji
1989
Pojemność
344 ccm
Moc maksymalna
35 KM / 25 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
25.7 Nm przy 7000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 350 Coguaro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 344 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 57mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto VHBZ 25BS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | kokusan electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM / 25 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 25.7 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swinging arm single shocks |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 22 L |
|---|