Moto Morini 350 K2
Moto Morini 350 K2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 344 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 35 KM / 25 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25.7 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 160 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
344 ccm
Moc maksymalna
35 KM / 25 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
25.7 Nm przy 7000 obr./min
Masa
160 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 350 K2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 344 ccm |
| Średnica x skok | 62 x 57mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto VHBZ 25BS Gaźnik |
| Układ zapłonowy | kokusan electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM / 25 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 25.7 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Marzocchi forks 150mm travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi shocks 150mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 136mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/ 80 V16 |
| Opona tylna | 130/70 V17 |
Wymiary i masa
| Masa | 160 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |
| Prędkość maks. | 201 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 57 mpg |
|---|---|
| Standing¼Mile | 15.36 sec / 135.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h |