Moto Morini 3½Sport
Moto Morini 3½Sport to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 32 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 29.8 Nm / 10 kg/ft przy 5500 obr./min. Masa: 154 kg.
Lata produkcji
2026
Moc maksymalna
32 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
29.8 Nm / 10 kg/ft przy 5500 obr./min
Masa
154 kg
Typ silnika
Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 3½Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 60° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 58x 66.3 mm |
| Stopień sprężania | 12.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | n/a |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 32 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 29.8 Nm / 10 kg/ft przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | n/a |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 37mm Upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | Cantilever Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 300 mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Singe 255 mm 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 110/70 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 154 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L |
Pozostałe dane
| Model | Moto Morini 3½Sport |
|---|---|
| Wheels | 7- Spoke aluminiowa alloy |
| Front Wheels | 3.0 x 17 |
| Rear Wheels | 4.25 x 17 |