Moto Morini 400S
Moto Morini 400S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 396 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder. Masa: 156 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
396 ccm
Masa
156 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 400S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 396 ccm |
| Średnica x skok | 66.5 x 57mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | kokusan electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 35mm Marzocchi forks 150mm travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi shocks 150mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 136mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 3.50 - 18 |
Wymiary i masa
| Masa | 156 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |