Moto Morini 500 Camel
Moto Morini 500 Camel to motocykl drogowy o pojemności skokowej 478 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 39 KM /27.7k, W przy 7400 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
1981-84
Pojemność
478 ccm
Moc maksymalna
39 KM /27.7k, W przy 7400 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 500 Camel |
|---|---|
| Rok produkcji | 1981-84 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 478 ccm |
| Średnica x skok | 69 x 64.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto VHBH 26BS Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 39 KM /27.7k, W przy 7400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Telehydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm wit regulowane shock absorber. |
| Hamulce przednie | 140mm Bęben |
| Hamulce tylne | 140mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 137 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15 L |