Moto Morini 500 Sei-V Sport
Moto Morini 500 Sei-V Sport to motocykl drogowy o pojemności skokowej 478 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 46 KM / 34.3 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45 KM / 45.1 Nm przy 5100 obr./min. Masa: 180.0 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
478 ccm
Moc maksymalna
46 KM / 34.3 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
45 KM / 45.1 Nm przy 5100 obr./min
Masa
180.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 500 Sei-V Sport |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 478 ccm |
| Średnica x skok | 69 x 64.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 26mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 46 KM / 34.3 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 45 KM / 45.1 Nm przy 5100 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 180.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |