Moto Morini 501 X2
Moto Morini 501 X2 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 507 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 42 KM / 31 k, W przy 8500 obr./min.
Lata produkcji
1989
Pojemność
507 ccm
Moc maksymalna
42 KM / 31 k, W przy 8500 obr./min
Masa
154.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 501 X2 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Pasek zębatyn single cam operating pushrod 2 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 507 ccm |
| Średnica x skok | 71 x 64 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 42 KM / 31 k, W przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swinging arm single shocks |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.00-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 154.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |