Moto Morini 9½
Moto Morini 9½ to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1187 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 120 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 105 Nm / 10.4 kgf-m przy 6750 obr./min. Masa: 198.0 kg.
Lata produkcji
2008-12
Pojemność
1187 ccm
Moc maksymalna
120 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
105 Nm / 10.4 kgf-m przy 6750 obr./min
Masa
198.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini 9½ |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1187 ccm |
| Średnica x skok | 107 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 11.8;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Magneti Marelli indirect electronic injection with 54 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | I.A.W. electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 120 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 105 Nm / 10.4 kgf-m przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, anti-hopping system |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS450 steel tubular Rama kratownicowa with varying diameters |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 50mm Marzocchi Widelec odwrócony USD forks, 150mm wheel travel |
| Zawieszenie tylne | Single lateral fork with piggy back tank and regulowane napięcie wstępne sprężynying |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 198.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 21 L |
Pozostałe dane
| Długość | 2170 mm |
|---|---|
| Prześwit | 166 mm |