Moto Morini Corsaro 1200
Moto Morini Corsaro 1200 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1187 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 140 KM / 103 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 123 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 196.0 kg.
Lata produkcji
2005-
Pojemność
1187 ccm
Moc maksymalna
140 KM / 103 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
123 Nm przy 6500 obr./min
Masa
196.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini Corsaro 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1187 ccm |
| Średnica x skok | 107 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 11.8;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Magneti Marelli Wtrysk paliwa 54 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | I.A.W. electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 140 KM / 103 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 123 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, anti-hopping system |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | ALS450 steel tubular Rama kratownicowa with varying diameters |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec odwrócony USD with 50mm stems, hydraulicznaally regulowane in extension, tłumienie kompresji and spring pre-charge on each stem. Ergal rod, pływająca bushing and stretched counter-spring |
| Zawieszenie tylne | With progressive motion and single Sachs shock absorber regulowane in extension, tłumienie kompresji and spring pre-charge with singlering-nut. Enhanced piston and stretched counter-spring, 130mm wheel travel |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR 17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 830 mm |
| Masa | 196.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
| Prędkość maks. | 233.8 km/h |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Sportowy Termignoni with double silencer, 3-way catalytic converter and oxygen sensor. Euro 3. |
|---|---|
| Wheels | Brembo rims in light alloy, 6 spokes |
| Prześwit | 140 mm |
| Standing 1000 m | 21.3sec / 225.8km/h |
| Standing¼Mile | 11.3 sec/ 199.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 233.8 km/h |