Moto Morini Scrambler 1200
Moto Morini Scrambler 1200 to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 1187 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 117 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 102 Nm / 10.4 kgf-m przy 6750 obr./min. Masa: 198 kg.
Lata produkcji
2008-09
Pojemność
1187 ccm
Moc maksymalna
117 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
102 Nm / 10.4 kgf-m przy 6750 obr./min
Masa
198 kg
Typ silnika
Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini Scrambler 1200 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 87° V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1187 ccm |
| Średnica x skok | 107 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Magneti Marelli Wtrysk paliwa 54 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | I.A.W. electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 117 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 102 Nm / 10.4 kgf-m przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe clutch in oil bath with antis kipping and Zaciski radialne master cylinder. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Verlicchi high strength steel tubular Rama kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec odwrócony USD with 50mm stems |
| Zawieszenie tylne | Single lateral shock, w pełni regulowane piggy back tank |
| Hamulce przednie | 2x 298mm Tarczas 2 piston callipers |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80 ZR 19 |
| Opona tylna | 150/70 ZR 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 840 mm |
| Masa | 198 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
| Prędkość maks. | 229.2 km/h |
Pozostałe dane
| Prześwit | 162 mm |
|---|---|
| Standing¼Mile | 11.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 229.2 km/h |