Moto Morini X-Cape 1200,
Moto Morini X-Cape 1200, to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1187 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 87°V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 129 KM przy 8750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 106 NM / 105.8 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 259 Kg / 259 kg.
Lata produkcji
2026
Pojemność
1187 ccm
Moc maksymalna
129 KM przy 8750 obr./min
Moment obrotowy
106 NM / 105.8 Nm przy 7000 obr./min
Masa
259 Kg / 259 kg
Typ silnika
Czterosuw, 87°V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Moto Morini X-Cape 1200, |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 87°V longitudinal twin, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1187 ccm |
| Średnica x skok | 107 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, Magneti Marelli |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 129 KM przy 8750 obr./min |
| Moment obrotowy | 106 NM / 105.8 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe clutch in oil bath with antis kipping and Zaciski radialne master cylinder. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Mixed aluminiowa/steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | w pełni regulowane KYB inverted 48mm fork |
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted, spring-napięcie wstępne regulowane KYB shock |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas with Zaciski radialnely mounted Brembo monoblock calipers |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza with Brembo caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70-19 Pirelli Scorpion Trail III |
| Opona tylna | 170/60-17 Pirelli Scorpion Trail III |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1549 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 841 mm |
| Masa | 259 Kg / 259 kg |
| Zbiornik paliwa | 24.6 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 5+ |
|---|---|
| Układ wydechowy | Silencer, 3-way catalytic converter with oxygen sensor |
| Wheels | Spoked |
| Front Wheel | 3.5 x 19" |
| Rear Wheel | 4.5 x 17" |
| Prześwit | 191 mm |