MV Agusta 1000S Corona
MV Agusta 1000S Corona to motocykl drogowy o pojemności skokowej 954 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC. 2 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 106 KM / 79 k, W przy 10000 obr./min.
Lata produkcji
1978
Pojemność
954 ccm
Moc maksymalna
106 KM / 79 k, W przy 10000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC. 2 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 1000S Corona |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzecznys, DOHC. 2 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 954 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 4x 27mm Dell'Orto Gaźnik. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 106 KM / 79 k, W przy 10000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple Tarcza in oil bath. |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, welded, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Forcelle Italia Widelec teleskopowys, napięcie wstępne, tłumienie odbicia damping regulowane. |
| Zawieszenie tylne | Dual Koni shocks napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 280mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Single 280mm Tarcza |
| Opona przednia | 3.50 -18 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 19 L |
|---|
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 255 kg |
|---|