MV Agusta 125 GTL
MV Agusta 125 GTL to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 17.4 KM przy 6000 obr./min. Masa: 108 kg.
Lata produkcji
1971
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
17.4 KM przy 6000 obr./min
Masa
108 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 125 GTL |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 53 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17.4 KM przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tube steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys. |
| Zawieszenie tylne | Swing arm with dual dampers. |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2 75- 18 |
| Opona tylna | 2.75- 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1280 mm |
|---|---|
| Masa | 108 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |