MV Agusta 125 Pullman
MV Agusta 125 Pullman to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 5.0 KM przy 4500 obr./min. Masa: 85 Kg / 85 kg.
Lata produkcji
1953-56
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
5.0 KM przy 4500 obr./min
Masa
85 Kg / 85 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 125 Pullman |
|---|---|
| Rok produkcji | 1953-56 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 53 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 6.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 17 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 5.0 KM przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 3 speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel single beam |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy mechanical fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz integrated with engine.First series with one central mechanical shock and two hydrauliczna. Second series with two hydrauliczna shocks. |
| Hamulce przednie | 123mm Bęben |
| Hamulce tylne | 123mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50-15 |
| Opona tylna | 3.50-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1250 mm |
|---|---|
| Masa | 85 Kg / 85 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Units Produced | approx. 9000 |
|---|---|
| Distribution | Flat piston |
| Masa | 85 Kg / 85 kg |