MV Agusta 125 Turismo Rapido
MV Agusta 125 Turismo Rapido to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 6.5 KM przy 6000 obr./min. Masa: 102 kg.
Lata produkcji
1954-58
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
6.5 KM przy 6000 obr./min
Masa
102 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 125 Turismo Rapido |
|---|---|
| Rok produkcji | 1954-58 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, pushrod, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 54 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 8.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 18mm Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 6.5 KM przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa tubular and pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy mechanical and hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with hydrauliczna shocks |
| Hamulce przednie | 123mm Bęben |
| Hamulce tylne | 123mm Bęben |
| Opona przednia | 2 75- 18 |
| Opona tylna | 2.75- 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1285 mm |
|---|---|
| Masa | 102 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |