MV Agusta 150 Sport E
MV Agusta 150 Sport E to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 148 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 9.0 KM przy. Masa: 92 kg.
Lata produkcji
1952-53
Pojemność
148 ccm
Moc maksymalna
9.0 KM przy
Masa
92 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | MV Agusta 150 Sport E |
|---|---|
| Rok produkcji | 1952-53 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 148 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 7.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 20 mm Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel-magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 9.0 KM przy |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa tubular and pressed steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna fork |
| Zawieszenie tylne | Wahacz with Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 150mm Bęben |
| Hamulce tylne | 125mm Bęben |
| Opona przednia | 2 50 19 |
| Opona tylna | 2 50 19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1270 mm |
|---|---|
| Masa | 92 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Masa | 92 kg |
|---|